Hakkımızda

Mekanik Mühendisliğinde Güvenilir Çözümler

20 yıllık tecrübesi ile endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan ekipman ve sistemlerin üretiminde faaliyet göstermekteyiz.

20 yılı aşkın tecrübesiyle, endüstriyel tesisler ve proses mühendisliği alanında hizmet veren firmamız, endüstriyel tesislerin ihtiyaç duyduğu ekipman ve sistemlerin üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimize özel proses ekipmanları ve kimya tesislerinde kullanılan Reaktör, Mikser, Evaporatör, Kondenser, Vakum ve Yakalama Tankları gibi ekipmanların yanı sıra, Islak Filtre (Wet Scrubber), Kimyasal Dozajlama Sistemleri, Torba Filtre (Jet Pulse Filtre), Enerji Geri Kazanım Sistem İmalatları, Flaş Buhar Sistemleri, Isı Değiştiriciler (eşanjör, reküperatör), Sprey Kurutucu (Spray Dryer), Thin Film Evaporator gibi kimyasal ayrıştırmada kullanılan ekipmanların imalatını da gerçekleştirmekteyiz.

Proses ekipmanları imalatının yanında her türlü endüstriyel mekanik tesisat alanında Çerkezköy Karaağaç  Organize Sanayi  Bölgesinde kurulu bulunan fabrikamızda  faaliyet göstermekteyiz. Buhar ve kondens tesisatı, kızgın yağ tesisatı, ısıtma ve soğutma tesisatı, yumuşak ve deiyonize su tesisatları, proses teissatları, kimyasal transfer tesisatları ile işletmelerin alt yapısını oluşturan kompresör daireleri, kazan daireleri, su yumuşatma odaları, amonyak kompresörleri, çiller ve klima santrallerinin projelendirme ve uygulamalarını yapmaktayız.

Bölgemiz Sanayi ve Endüstriyel olarak büyüdüğü için endüstriyel tesislerin Yapısal çelik işlerini yapmaktayız. Fabrikaların Çelik konstrüksiyon işleri , çelik ara katlar, Çelik binalar , çelik çatılar gibi işleri firmamız FSA MAKİNA uzman kadrosuyla en ekonomik ve sağlıklı bir şekilde çözmektedir.

Firmamız, gelişen ve değişen teknolojileri sürekli takip ederek, sürdürülebilir mühendislik anlayışı ile kaliteden ödün vermeden katma değerli hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Misyonumuz, müşterilerimizin sorunlarına yenilikçi çözümler sunarak memnuniyetlerini kazanmaktır.

Vizyonumuz ise, ülkemizde ve dünyada sektöründe lider konumuna gelerek, güvenilir, emniyetli ve verimli mühendislik çözümleriyle yenilikler yapmaktır.

Hakkımızda